جارو شارژی فاکر مدل 5020

جارو شارژی فاکر مدل 5020

قیمت موجودوضعیت :

۸۵۰,۰۰۰ تومان ۸۳۵,۰۰۰ تومان

کیفیت محصول

گارانتی

فروش و ارسال توسط ناب کالا

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

  • social media
  • social media

با ورود جارو شارژی ها به بازار ایران اکثر افراد به این نتیجه رسیدند که این وسیله کار راه انداز و به دردبخور است اما اگر شما قصد دارید یک جارو شارژی انتخاب کنید مراقب باشید . گاهی لازم است جایی را نظافت کنیم که هیچ پریز برقی وجود ندارد تا جارو برقی را به آن متصل کنیم ، خب در چنین شرایطی استفاده از جارو شارژی تنها راه حل ماست .

همه ما حتما در ماه برای یک بار هم که شده مجبور میشیم داخل وسیله نقلیه خود را جارو کنیم ، اگر جاروشارژی نداشته باشیم  باید ماشین را به کارواش ببریم و هر ماه یک هزینه ای بابت نظافت داخل وسیله نقلیه خود به کارواش ها بپردازیم . یک بار هزینه کردن و خرید جارو شارژی قطعا بهتر از بارها پرداخت هزینه کارواش است ، حتی در وقت و انرژی ما هم صرفه جویی می شود به راحتی در منزل این کار را انجام می دهیم .

اگر برای استفاده در منزل دنبال جارویی هستید که دم دست باشد و کار راه انداز ، بهتر است مدل های دومنظوره را انتخاب کنید که قابلیت مکش آب و خاک را دارند . این مدل ها قیمت بسیار بالاتری نسبت به جاروهای تک منظوره دارند اما اگر جارو را برای نظافت اتومبیل می خواهید، مدل های تک منظوره کاربرد بیشتری برایتان خواهند داشت .

جارو برقی فاکر 5020 هم یک جارو برقی به تمام معنا است و هم یک جاروشارژی قدرتمند . فقط کافیست اراده کنید تا از جارو برقی به جاروشارژی تبدیل شود .

مهمترین تبلیغات ما کیفیت محصولات و خدمات ناب است ... تجارت الکترونیک ناب کالا نازلترین قیمتهای موجود در بازار را به شما پیشنهاد می دهد .

برند

فاکر

مدل

5020

رنگ محصول

زرد

جنس بدنه

پلاستیک

قدرت به وات

700 وات

نوع جارو شارژی

جارو برقی ایستاده

میزان شارژ دهی باطری

ندارد

زمان شارژ کامل

ندارد

قابلیت جذب مایعات

ندارد

چراغ

ندارد

فیلتر قابل شستشو

ندارد

برای این محصول نظری ثبت نشده است